Sadurki 20A24-150 Nałęczów

Poznaj Nałęczowskie sanatoria

Sanatoria w Nałęczowie

Miasto Nałęczów leży w środkowej części województwa lubelskiego, to tu znajdują się bardzo słynne sanatoria uzdrowiskowe. Szczególnie łagodny klimat, niesamowite powietrze oraz źródła mineralne sprzyjają leczeniu, zwalczają choroby u osób cierpiących na różne dolegliwości związane z układem krążenia.

Sanatorium Stare Łazienki

Sanatorium Stare Łazienki

Sanatorium to mieści się w stylowym budynku w Parku Zdrojowym przy ul. Grabowej. Swoim kuracjuszom zapewnia zabiegi wodne, ciepłolecznictwo oraz inhalacje. Ośrodek jest przestronny i pięknie urządzony, dlatego doskonale spełnia warunki wypoczynkowe.

Kardiologiczny Szpital Uzdrowiskowy

Kardiologiczny Szpital Uzdrowiskowy

Znajduję się na ulicy Górskiego w centrum miasta, specjalizuje się głównie w leczeniu chorób układu krążenia, takich jak: nadciśnienie tętnicze, choroba wieńcowa, stany po zawale serca, nerwica sercowo-naczyniowa, stany po operacjach serca, zastawek i dużych naczyń.

Sanatorium Ciche Wąwozy

Sanatorium Ciche Wąwozy

Ośrodek ten zajmuję się przede wszystkim osobami po zawale serca, z dolegliwościami związanymi z narządem ruchu, czyli stawami, kośćmi, tkankami miękkimi, z problemami z przemianą materii wywołaną cukrzycą lub otyłością, wspomaga również leczenie chorób układu krążenia.

Zakład Leczniczy Uzdrowisko Nałęczów

Zakład Leczniczy Uzdrowisko Nałęczów

Sanatorium znajduję się w Parku Zdrojowym na al. St. Małachowskiego. Jego głównym zadaniem jest rehabilitacja pooperacyjna, leczenie pacjentów po zawale serca oraz z innymi schorzeniami układu krążenia.

Sanatorium Uzdrowiskowe Rolnik

Sanatorium Uzdrowiskowe Rolnik

Profil leczniczy nie różni się za bardzo od wcześniejszych wymienionych sanatoriów w Nałęczowie. Sanatorium również specjalizuje się w leczeniu pacjentów z chorobami układu krążenia, osób cierpiących na cukrzycę, pacjentów z otyłością, ze zwyrodnieniami stawów i kości, w tym zmianami zwyrodnieniowymi kręgosłupa, dodatkowo zajmuje się leczeniem niedrożności dróg oddechowych oraz chorobami neurologicznymi jak nerwobóle, rwa kulszowa.

Sanatorium ZNP

Sanatorium ZNP

Specjalizuje się głównie w leczeniu osób po zawale oraz pacjentów z innymi chorobami układu krążenia. Jako jedno z nielicznych sanatoriów w Nałęczowie wyróżnia się możliwością przyjazdu w celu wypoczynkowym, bez konieczności korzystania z zabiegów.

    Recenzja: 10/10 na podstawie 53 głosów. Oceń!