Sadurki 20A24-150 Nałęczów

Poznaj Nałęczowskie SPA

SPA w Nałęczowie

Nałęczów to uzdrowisko, które cieszy popularnością ze względu na liczne SPA, oferujące szeroką gamę profesjonalnych usług. Zobacz listę najważniejszych miejsc, które warto odwiedzić przy okazji pobytu w Nałęczowie.

Zakład Leczniczy Uzdrowisko Nałęczów SA

Jedno z najważniejszych SPA w Nałęczowie mieszczące się przy al. Małachowskiego 5, posiadające bardzo szeroką ofertę usług uzdrowiskowych. Główną ofertą tego miejsca są pobyty lecznicze pełnopłatne lub refundowane przez NFZ, które poprawiają stan zdrowia pacjentów. Uzdrowisko pełni usługi w zakresie kinezyterapii, fizykoterapii, hydroterapii i diagnostyki, ponadto posiada siedemset miejsc noclegowych o różnym standardzie.

SPA Nałęczów - Zakład Leczniczy Uzdrowisko Nałęczów

Najważniejszymi usługami oferowanymi przez uzdrowisko są oczywiście: kompleks spa, w którym mieści się basen-Atrium, a w nim sucha sauna, jacuzzi oraz siłownia, salon kosmetyczny i fryzjerski oraz strefa relaksu, gdzie można skorzystać z różnych zabiegów, np.: kąpiel aromatyczna lub kąpiel z białej glinki, elektrostymulacja, masaż aquatonic, okład fango, bicze szkockie, okład parafinowy na dłonie, masaż limfatyczny, masaż gorącymi kamieniami, zabieg na ciało – peeling ziołowo-solny. Zakład ma kilka ciekawych promocji, jak Day SPA Atrium, czy pakiety spa z -30% rabatem.

Spa w Raju

Ośrodek Spa w Raju, znajdujący się przy ul. Lipowej 15, oferuje liczne zabiegi odmładzające, odchudzające, relaksacyjne i lecznicze w atrakcyjnych cenach oraz darmową konsultacje z lekarzem. Można tutaj również skorzystać z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, takich jak kwas hialuronowy, likwidacja zmarszczek botoksem, mezoterapia skóry twarzy, modelowanie ust, nici liftingujące lub pojędrniające na ciało i twarz.

SPA Nałęczów - SPA w Raju

Oferta Spa w Raju wyróżnia się wieloma zabiegami medycznymi jak leczenie bólów kostno-stawowych, obrzęków kończyn dolnych, otyłości, słabych wypadających włosów, czy trądziku różowatego. W swoich usługach posiada również ofertę specjalną, w której mieści się ultradźwiękowe rozbicie komórek tłuszczowych, lipoliza falą radiową, lipokontur, endermologia, oraz spalanie tkanki tłuszczowej.

Wellness&Spa „W krainie Alicji”

Już sama nazwa SPA - „W krainie Alicji” wskazuje na to, że jest to miejsce wyjątkowe, w którym można poczuć się jak w bajce i miło spędzić czas korzystając nie tylko z pakietów spa. Ośrodek oferuje miejsca noclegowe oraz wiele atrakcji hotelowych, jak tramwaj konny, sauna infrared, ruska bania i chata solna. Istnieje również możliwość zorganizowania konferencji biznesowej, wesela lub innego przyjęcia w bajkowym, niecodziennym klimacie.

SPA Nałęczów - W krainie Alicji

Jeśli chodzi o strefę spa, to ośrodek dysponuje sauną suchą, jacuzzi. Oferuje kilka profesjonalnych rytuałów: Pevonia Botanica, wspomagający piękny i zdrowy wygląd skóry twarzy, rytuały Thalion, oparte na bogactwie mórz i oceanów, rytuały wspomagające sen, jak kąpiel lawendowa lub różana lub rytuał na stopy z akupresurą oraz promocyjne masaże miodowe, które są idealnym zabiegiem na oczyszczenie ciała.

Dwór Nałęczowski Vitaligs SPA

Najnowocześniejszy ośrodek odnowy biologicznej w Nałęczowie mieszczący się przy ul. Słonecznej 20 zachwyca pięknie urządzonymi pokojami noclegowymi w finezyjnym stylu. Obiekt oferuje strefę spa, organizacje konferencji, różnego rodzaju spotkania rekreacyjne w sezonie letnim oraz możliwość korzystania z restauracji hotelowej.

SPA Nałęczów - Vitaligs

Główne usługi Dworku to odnowa biologiczna oraz zabiegi medyczno-estetyczne, na które składają się: zabiegi wodne, np. bicze szkockie, masaże wirowe, elektroterapia komputerowa, magnetostymulacja, zabiegi elektrochirurgiczne, wypełniacze restylane oraz masaże i kąpiele wspomagające odmłodzenie ciała. Ośrodek zajmuję się również pielęgnacją twarzy i ciała, oraz wspomaganiem odchudzania – posiada siłownie i sale fitness.

    Recenzja: 10/10 na podstawie 64 głosów. Oceń!